Diskuze

Re: pravidla

Datum: 08.05.2013 | Vložil: špíťa Jiříkov

A) systém už běží a je to asi takhle v pořádku
B) viděl bych to na konec po základních zápasech
C) jsem pro všechny účastníky soutěže (tedy trojky ze všech 9 týmů OP), 2 týmy za Jiříkov

PRAVIDLA atd.

Datum: 26.04.2013 | Vložil: Miras - Ždírec

Ahoj všem - je škoda, že DISKUZE se rozjela až nyní - na web psalo minimum hráčů a nebyl zájem a u většiny není ani nyní něco společně řešit. Nechtěli jsme svolávat další VH , chtěli jsme Změnou - Upřesněním v NEnasazování podpořit zapojení všech do hry a rozšířit spektrum hráčů - tak jak to píšu ve svém příspěvku .
Žádal jsem pisatele aby k jménu připsali z kterého oddílu jsou!!
Jinak jak pročítám Vaše ohnivé příspěvky je mi jasné o co tu kráčí - bojujete právě o to maximální nasazení nadprůměrných dvojic-trojic a to proto, že jste si nezajistili dostatek hráčů do sestavy.
Tvrzení ,že jde o ,,O" seznamovací ročník jak je vidět bere za své ještě než jsme to rozjeli - JDETE TVRDĚ PO VÍTĚZSTVÍ ! - No máte na to právo, Škoda, že se neozvaly i ostatní týmy, pro které toto řešení nebude výhodné a pro ně jsme to se Zbyňďou vymyšleli..
ZMĚNU JSME VYMYSLELI MY = Ilich a Blažek.
Dan Fendrych se na náš dotaz ani jednou neozval a do přípravy atd. se vůbec nezapojil nereagoval..

OMLOUVÁME SE ZDE ZA NESTANDARTNÍ NEPROFESIONÁLNÍ POSTUP A JAK JE VIDĚT VAŠE VOLBA PŘEDSEDY A ŘÍDÍCÍ TROJKY NEBYLA DOBRÁ- SPRÁVNÁ !!
A potvrzuje se to co jsem na schůzi říkal ,,NEMÁM S ŘÍZENÍM A ORGANIZOVANOU HROU ŽÁDNÉ ZKUŠENOSTI - TYTO FUNKCE BY MĚL ZASTÁVAT ČLOVĚK HRAJÍCÍ TYTO SOUTĚŽE KTERÝ VI O ČEM JE ŘEČ A CO JE TŘEBA = Přibyslav, H. Brod , Chotěboř , Jilem-(Krupá - H.Brod)!
Hezky jste si nás uvařili .
Plně uznávám , že jsem NEKOPETENTNÍ =NEVHODÝ k řízení této soutěže a nabízím v kliku svoji funkci.
VĚŘÍM, ŽE ZNALÍ SE NYNÍ TAKÉ OZVOU A VEZMOU NA SVÁ BEDRA CHOD Okresního Přeboru! A my amatéři si budem v klidu hrát soutěž.
PRAVIDLA BUDOU PŘEPSÁNA JAK CHCETE VY.
Mirek Ilich

Re: PRAVIDLA atd.

Datum: 26.04.2013 | Vložil: Špíťa

Ahoj...reaguji na předešlé...doteď jsem psal pod jménem Luboš, jednou jsem připsal i Jiříkov, to abyste věděli, odkud jsem...své názory (možná třeba i nevhodné) budu tedy psát od mojí přezdívkou Špíťa, jinak Luboš Špitálník - Jiřkov. Chlapci, mně se nelíbí, že se soutěž ještě ani nerozeběhla a už to tu vypadá jako na frontě. Já osobně jsem se zúčastnil první schůze, když se konala druhá, tak jsem měl noční a bohužel jsem nemohl přijet. Byl jsem překvapený, že se třeba schválila účast krajských hráčů na vyjímku (osobně bych byl proti), ale co se schválilo, to respektuji. Jedná se o kluky, proti kterým pravidelně hrajeme a já s tím nemám problém, naopak, je milý je třeba občas porazit:-)...Mě spíš zaráží a mrzí věci kolem horkého tématu č.1, kterým je nasazování hráčů. Abych se přiznal, neměl jsem čas a možnost vytisknout si původní pravidla a ani mě to nenapadlo. Bral jsem to tak, že až to bude aktuální, sednu k tomu, vytisknu potřebné formuláře a bude připraveno. Proto jsem asi včera nebo před 2 dny otevřel kolonku pravidla a tam jsem jasně viděl červený nápis o tom, že stejná sestava nastoupit nemůže. Bral jsem to jako bernou minci (protože jsem nebyl přítomen na 2. schůzi), napsal jsem svůj názor, že snad je to jasně dané a pak jsem podle ohlasu zjistil, že to tam původně nebylo. Budu mluvit za nás (Jiříkov)...my jsme se dali dohromady, protože si chceme zahrát všichni. Je nás tu 12, samozřejmě, že se sejdeme maximálně v osmi a to hlavně na domácí zápasy, protože tu máme dobrý pivo (Svijany) a dohodli jsme se, že si budeme dělat i klobásky:-)), takže já osobně nebo my (myslím, že ostatní od nás mají stejný názor) sestavu neřešíme, budeme hrát tak, abysme si zahráli všichni kteří přijdou...a jestli skončíme poslední nebo ne, to beru jako až to sekundární, protože primární je pro mě to, abychom se sešli a dobře si zahráli, protože si myslím, že kvůli tomu se OP zakládal...I když bude platná varianta stejných dvojek a trojek, my se budeme snažit se co nejvíc prostřídat. Mě osobně se líbil ten červený nápis, i když tam byl doplněn dodatečně (což jsem zjistil až záhy)...:-)) pánové, kašleme na nějaký dohady ohledně nasazování hrajeme to přeci pro zábavu, ne?
Já osobně nesouhlasím s tím, že by závěrečný turnaj o Přeborníka okresu měl být bez toho 9. družstva...proč? jeho hráči snad nehrají OP? trošku diskriminující...ale je možné, že se toto řešilo na schůzi a odhlasovalo, což nevím, nebyl jsem tam..v případě, že to tak je, budu zticha a snažit se do 8. místa dostat... jinak přeji všem úspěšný start do prvních zápsů naší "ligy" Ahoj!

Re: Re: PRAVIDLA atd.

Datum: 26.04.2013 | Vložil: michal.nemec@vilemov

Na VH se prebor neresil, protoze nebylo jasne kolik bude hrat tymu a tedy ani system souteze a tedy ani harmonogram. Predpokldam, ze 8 tymu bylo zvolenu kvuli snadnemu parovani a ja s tim nemam problem -- aspon nejaka motivace. Taky se muze stat, ze se do te doby nejaky tym zcela rozpadne.

Ad nasazovani hracu -- ja bych to nebral tak vazne. Jsou to detailly. Dulezite je, ze vedeni jasne reklo, jak se veci maji. Obe varianty maji neco dosebe.
Jeden extrem totiz je, ze tym nastoupi v 5ti lidech a bude hrat 3*stejna trojka a 3* stejna dvojka.

Re: Re: Re: PRAVIDLA atd.

Datum: 26.04.2013 | Vložil: Tomáš - ždírec

K tomu nasazování - původně bylo jasně psáno, že:
1. zápas - ABC
2. zápas - AB
3. zápas -CD
4. zápas- ne stejný jako ABC (minimálně jedna změna)
5. zápas - libovolná trojice
6. zápas - libovolná dvojice

1. a 4. trojice musely být různé (alespoň v jednom hráči)
2. a 3. dvojice musely být ZCELA různé
(to z toho jasně plyne)

Re: Re: PRAVIDLA atd.

Datum: 26.04.2013 | Vložil: Zbyněk

Souhlas Lubo ;)
Je pravda, že se to nasazování schválilo na schůzi, ale přijde mi to prostě divný, že budou hrát totožné sestavy proti sobě trojky i dvojky poslední zápas, určitě by bylo lepší zapojit i jiné hráče, ale při 4 lidech se to stejně nedá aby nastoupila stejná sestava s omezením max. 4 zápasů na jednoho hráče.Ale je to detail a příští rok se to může udělat jinak.

Změna pravidel

Datum: 25.04.2013 | Vložil: Jirka - Přibyslav

Jeden dotaz - kdo rozhodl o tom, že jedna sestava nemůže hrát dvakrát v hracím kole? Na VH jsme se dohodli, že 5. zápas bude libovolná trojice a 6. libovolná dvojice, dnes byla zveřejněna změna. děkuji za odpověď

Re: Změna pravidel

Datum: 25.04.2013 | Vložil: Jirka - Přibyslav

a ještě jedna věc - v pravidlech momentálně není napsáno, že kdo hrál 2. zápas (dvojky), nemůže hrát 3. zápas (dvojky) - jak to je? může jeden hráč (pokaždé s různým spoluhráčem) nastoupit do 2. zápasu a pak hned do 3. zápasu (oboje dvojky). díky

Re: Re: Změna pravidel

Datum: 25.04.2013 | Vložil: frmoty

Jak je možné, že někdo změní pravidla po schválení VH!
To je nemožné, buď budeme hrát podle řádně schválených pravidel nebo si každý nějaké vymyslíme a dadatečně to tam vložíme. Pokud jednou VH schválí pravidla, může je změnit zase jen ona! Domnívám se, že chceme hrát okresní přebor podle předem jasně stanovených pravidel, nikdo zde nepořádá osobní turnaj, aby tam prováděl změny dle vlastního uvážení. Pokud se dnes nesešla VH a neprovedla změnu, musí platit pravidla z 28.3.2013. Nic jiného není možné!!!

Re: Re: Re: Změna pravidel

Datum: 25.04.2013 | Vložil: Luboš

Proboha...když si rozkliknu odkaz pravidla, je tam jasně ČERVENĚ napsáno: NESMÍ HRÁT STEJNÁ SESTAVA V JEDNOM SOUTĚŽNÍM KOLE a jeden hráč může odehrát pouze 4 zápasy !...tak o čem tu diskutujete? od čeho tedy jsou VH, kde nadpoloviční většina schválila pravidla?...já patřím do té podpoloviční, která tam nebyla a proto rozhodnutí té nadpoloviční PLNĚ RESPEKTUJI...

<< 102 | 103 | 104 | 105 | 106 >>