Diskuze

Re: Re: Re: Re: Re: Změna pravidel

Datum: 25.04.2013 | Vložil: frmoty

Pokud chceš Luboši, nebo i ostatní vědět, co se schválilo na VH 28.3., podívej se na příspěvek Tomáše T. ze dne 4.4. 2013, tam je to popsáno přesněji, než jsem uvedl v předcházejícím příspěvku.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Změna pravidel

Datum: 25.04.2013 | Vložil: Luboš

Ok..mrknu, ta pravidla jsem začal skenovat až teprve na základě této diskuze a vůbec mě nenapadlo, že by je měnil někdo dodatečně...prostě jsem jen měl za to, že takhle to tam je od začátku..

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Změna pravidel

Datum: 25.04.2013 | Vložil: Jirka - Přibyslav

Shodou okolností jsem si včera chystal papíry na první domácí zápas, co hrajeme v neděli, a kromě zápisu o utkání jsem si vytiskl i pravidla (pro případ jakéhokoli sporu o pravidla OP pří jakémkoli zápase) - a tak díky tomu mám čistě náhodou vytištěnou ještě včerejší verzi pravidel, tj. tu bez zákazu startu stejných sestav. Odhlédnuto od toho, že já osobně si myslím, že byla lepší a naprosto vyhovující, tak je nepochybné, že ta včerejší verze je verze odhlasovaná na VH, kde se žádné pravidlo "zákazu startu stejných sestav" nehlasovalo.

Re: Změna pravidel

Datum: 26.04.2013 | Vložil: michal.nemec@vilemov

Citace: "Jeden dotaz - kdo rozhodl o tom, že jedna sestava nemůže hrát dvakrát v hracím kole? Na VH jsme se dohodli, že 5. zápas bude libovolná trojice a 6. libovolná dvojice, dnes byla zveřejněna změna. děkuji za odpověď"
Na VH byla diskuze o nasezeni v 5 a 6 zapase, nikoliv vsak hlasovani. Mam za to, ze bylo odhlasovana pouze restrikce na 4 zapasy a zbytek byl ve forme diskuze a nikoliv odhlasovanych pravidel.

Tip na výsledky

Datum: 25.04.2013 | Vložil: Zbyněk

Olešnice : Chotěboř 3:3
Přibyslav : Jiříkov 4:2
Ždírec n. D : Lučice 2:4
Havl. Brod : Jilem 4:2

Re: Tip na výsledky

Datum: 25.04.2013 | Vložil: Pavel - Jilem

Olešnice : Chotěboř 2:4
Přibyslav : Jiříkov 4:2
Ždírec n. D : Lučice 3:3
Havl. Brod : Jilem 3:3

Re: Tip na výsledky

Datum: 25.04.2013 | Vložil: Luboš - Jiříkov

:-))))no já se poseru, tady se už tipuje, doufám, že to nebude v Tipsportu, abyste nemohli podplácet zápasy jak tomu je v Gambrinus lize:-)))))

Vítěz okresního peboru nebo okresní přeborník?

Datum: 23.04.2013 | Vložil: Luboš

Čau chlapci, tak se nám to nezadržitelně blíží:-)Asi jse to dost dobře nepohopil...bavíte se tu o závěrečném turnaji okresního přeboru nebo o turnaji, o kterém jsme mluvili na 1. schůzi, tedy i tornaji o okresního přebornka...Já bych byl pro variantu odehrát všech 9 kol a šmitec...kdo bude první, vyhrál okresní přebor...to je soutěž družstev....no a pak třeba ten, kdo vyhrál (nebo podle dohody kdo chce) by mohl uspořádat turnaj, kde si zahrají libovolné týmy z okresu třeba o nejlepší trojku okresu nebo tak nějak...hm?

Re: Vítěz okresního peboru nebo okresní přeborník?

Datum: 23.04.2013 | Vložil: Luboš

Jo a omlouvám se za překlepy..vrátil jsem se ze zahrádky a mám zkoprnělý ruce od práce, fuj:-)

Re: Re: Vítěz okresního peboru nebo okresní přeborník?

Datum: 23.04.2013 | Vložil: frmoty

Předpokládám, že okresní přebor je soutěž družstev a turnaj trojic o okresního přeborníka je jiný turnaj. Pokud se nemýlím, tak mám na vedení OP (a Tomáše) několik dotazů:
1. Bude po základní části play-off ?
2. Pokud bude, kolik týmů se ho zúčastní?
3. Podle pravidel je stále možnost hrát ve dvojkách i trojkách duplicitní zápasy?

<< 103 | 104 | 105 | 106 | 107 >>