Diskuze

Re: Re: Re: Vítěz okresního peboru nebo okresní přeborník?

Datum: 24.04.2013 | Vložil: Tomáš - ždírec

Na mě? :) já nemám žádnou kompetenci, jen rád diskutuji :D, tak se vyjádřím pouze ke 3. bodu.

Podle mě je lepší aby opravdu mohly nastoupit libovolné/dvojice trojice. Hlavně z důvodu, že mi přijde dost nešťastné, když má tým sehrané 2 nebo 3 dvojice, které jsou na sebe zvyklé, tak aby potom do rozhodujícího zápasu (když přijedou pouze ve 4 lidech) musela nastoupit dvojice, která spolu primárně nehraje.

Ale to je jen můj skromný názor, pokud někdo přijde s lepším nápadem, nebo vedení OP rozhodne jinak, tak s tím nemám nejmenší problém.

PS: po odehrání 2 přípravných zápasů podle herního formátu, jak je nyní nastaven mi nepřišlo, že by atraktivita nějak klesla duplicitním zápasem, ba naopak, taková malá "odveta" tým vyhecuje a utkání má větší náboj.


Re: Re: Re: Vítěz okresního peboru nebo okresní přeborník?

Datum: 24.04.2013 | Vložil: Miras - Ždírec

KONEČNĚ SE TO TROCHU PROBUDILO - DÍKY ZA PŘÍSPĚVKY:-)
1/Odehrajem OP družstev a podle výsledků bude stanoven Vítěz OP. atd.
2/ Závěrečný turnaj o Přeborníka okresu-nejlepší trojku -tým .... bych uspořádal dle níže popsaného schématu 1:8 ..... za účasti maximálního počtu hráčů - party nohejbalistů- a důstojně bych tam předal Nazačátku předevšema zástupcema- ocenění A/ VÍTĚZI OP a B/ po odehrání turnaje i Přeborníkovi OP či jak si to nazveme ... Vše popisuji níže v Přispěvku i Odpovědích.
3/ Termín v konci SRPNA nebo nazačátku ZÁŘÍ
4/ týmů 8.
5/ V soutěži OP NEBUDOU MOCI HRÁT STEJNÉ SESTAVY DVAKRÁT v jednom soutěžním kole! A jeden hráč odehraje max. 4 zápasy v jednom soutěžním kole. Vše je na ZÁPISE O UTKÁNÍ !! V Pravidlech OP nebo v pravidlech ČNS!

Re: Re: Re: Re: Vítěz okresního peboru nebo okresní přeborník?

Datum: 24.04.2013 | Vložil: Luboš

S bodem 1 souhlasím, k bodu 2 bych bylo pro variantu, aby se turnaje zúčastnili všichni, kteří budou mít chuť, to znamená i hráči družstva na 9. místě OP (ne, že bych myslel zrovna na nás:-)...)jen si myslím, že i tým, který skončí na posledním místě může mít dobře sehranou trojku, která prožene ostatní...klidně bych byl i pro variantu, aby se turnaje zúčastnilo co nejvíce (sehraných) trojek z jednotlivých týmů...prostě klasický turnaj za účasti třeba 20 trojic...samozřejmě by to asi chtělo místo, kde jsou třeba 2 hřiště...nemyslm, že je šťastný řešení mít z každého týmu jen jednu trojku (hrát chtějí všichni, jak se mezi sebou rozhodnout, kdo pojede a kdo nee...)

Re: Re: Re: Re: Re: Vítěz okresního peboru nebo okresní přeborník?

Datum: 24.04.2013 | Vložil: frmoty

Mirku, myslím si, že nemáš pravdu v tom, že nebudou moci hrát stejné sestavy a nebudou duplicitní utkání. Nevím co je v Zápise o utkání (nejde mi otevřít), nicméně Pravidla OP bod 13 obě varianty umožňují. Souhlasím s Tomášem, že je vhodné, aby spolu hrály sehrané dvojice nebo trojice. Duplicitní zápasy se mi však nelíbí. Pro 3 zápasy dvojek nabízím jednoduché řešení:
1. 1.DD /první dvojka dom./ : 2.DH/druhá dvojka hosté/
2. 2.DD : 1.DH
3. 1.DD : 1.DH
Pokud mužstvo nastoupí ve čtyřech, jsou tím téměř vyřešeny i trojky. Při 5-ti a více hráčích je variant pro trojky mnohem víc.

Re: Re: Re: Re: Re: Vítěz okresního peboru nebo okresní přeborník?

Datum: 25.04.2013 | Vložil: Miras - Ždírec

Nesouhlasím- neseženem takové hřiště s patřičným zázemím na úrovni aby pobralo 60 hráčů - připravilo občerstvení atd.!.
Každý si musí svoje místo na slunci vybojovat! A tak také nastoupí ve finálové 8.
9. tým si může zahrát v zbytkovém turnaji po ofiko odehrání a Vyhlášení Přeborníka okresu.( a prohnat zbylé trojice :-))
Jinak k duplicitě zápasů - jsem pro NEPOVOLIT STEJNÉ SESTAVY- - nechci zvýhodňovat nadprůměrné - jsem pro hru nejširšího spektra a počtu hráčů - aby se to rozjelo- zvedla se hernost v našem regionu a i byly týmy nuceni doplňovat si do soupisek nové hráče a nespolíhat na 4 sehrané profíky třeba i z ciziny...:-) kteří si vystačí sami.. a v místě pusobení nepřipustí další potencionální hráče do hry.
V dalších ročnících můžeme upřesňovat.. nyní bych to nechal jak to je = hrát co nejvíce lidí v různých variantách - o to to bude dramatičtější a jak říkám bude motivace pro všechny se zlepšovat v tom co mi zrovna nejde na výbornou!! ( třeba dvojky z nás většina začala hrát až nyní v soutěži a v trénincích -protože dosud jsme jen objížděli turnaje trojek a na tři dopady)
Prosím o doplnění za jméno - odkud pisatel je. Díky -neznáme se ještě dle jmen..:-) Krom nezaměnitelného Zigy - Olešnice a Frmontyho -H.Brod :-)

Návrh=TURNAJ-o Přeborníka okresu

Datum: 15.04.2013 | Vložil: Miras - Ždírec

NAVRHUJI PO ODEHRÁNÍ ZÁKLADNÍHO KOLA KAŽDÝ S KAŽDÝM - =
NEJLEPŠÍ TÝM( nebo tým s patřičným vybavením-zázemím a zkušenostmi=myslím na Olešnici:-)! ) USPOŘÁDÁ GALA TURNAJ trojic ( s náhradníky v sestavě) O PŘEBORNÍKA OKRESU KLASICKÝM ROZPISEM -vyřazovákem

1:8------
( 1:8) : (4:5)-------------------------finále
4:5 -----,
- poražení o 3. místo

-poražení o 3.místo
2:7 -----
(2:7) : ( 3:6)-----------------------finále
3:6 ------
A zbylé vypadlé týmy o umístění.

BYLO BY TO 10 zápasů na 2 vítězné sety( třetí od 0:0) = asi 4 hodiny o PŘEBORNÍKA pak VYHLÁŠENÍ dále pokračování v turnajovém duchu kdo bude chtět - hlavně zbylí hráči ze družstev a ostatní VOLNÁ ZÁBAVA -PRASE -KEJTY -PIVKO ATD!!Rodinní příslušníci přínosem pro utužení kolektivu a zahrnutí brblajících manželek a dětí do party poblázněnejch sportovních nadšenců - Řádnou propagandu -= příliv mladých - sponzorské ceny + ceny z peněz Okresu Pozvání hlavních podporovatelů-sponzorů jednotl. týmů..atd.. !!

Re: Návrh=TURNAJ-o Přeborníka okresu

Datum: 16.04.2013 | Vložil: Zbyněk

Souhlas :) Olešnice určitě souhlasí...

Re: Návrh=TURNAJ-o Přeborníka okresu

Datum: 16.04.2013 | Vložil: zigo

A to máš jako z vlastní hlavy Miras?

Re: Re: Návrh=TURNAJ-o Přeborníka okresu

Datum: 16.04.2013 | Vložil: Miras - Ždírec

Jasně Pepo ty mediálně profláklej skoro profíku co plní stránky regionálního tisku- ty musíš bejt schopnej utužit kolektiv a turnaj to je pro tebe hračka. Lidi ,baby( třeba i tvůj důchodcovskej fan-club) , hráčky a ceny dodáme my.A přispějeme na občerstvení... Organizačně je to na tobě Josef- máš důvěru většiny nohejbalistů !!

Re: Re: Re: Návrh=TURNAJ-o Přeborníka okresu

Datum: 23.04.2013 | Vložil: Miras - Ždírec

Ahoj Pepo - ve čtvrtek si vyzvedni ,,5+2 " budeš tam v celé sportovní kráse i s Kaizrem.
K závěrečnému turnaji ,, O PŘEBORNÍKA " mlčíš takže souhlasíš - to jsme potřebovali slyšet!!:-) máš naší bezmeznou důvěru!! A toho si Važ!
JINAK U OSTATNÍCH NIC NOVÉHO RADĚJI MLČÍ NEŽ ABY NĚCO ROZHODLI - NAVRHLI . Nebo to tu nikdo nečte??!! Prdi!!!

<< 104 | 105 | 106 | 107 | 108 >>